Opinie Słuchaczy

Szkoła Policealna WOW Edukacja w Lublinie | Pytania i opinie

Witamy w Niepublicznej Policealnej Szkole WOW Edukacja! Zachęcamy do zapoznania się referencjami jakie otrzymaliśmy od naszych Słuchaczy. Zobacz opinie Słuchaczy, którzy zdobyli uprawnienia do zawodu w naszej szkole. Do zobaczenia!

DOSKONAŁA
42 opinii na
Magdalena Józefczuk
Magdalena Józefczuk
2022-02-20
Dzięki tej szkole skończyłam kierunek technik masażysta ze świetnym wynikiem na egzaminie państwowym. Kadra z ogromnym doświadczeniem, atmosfera sprzyjająca przyswajaniu wiedzy, dobre wyposażenie. Zdecydowanie polecam WOW Edukacja!
Małgorzata Borek
Małgorzata Borek
2022-01-20
Super szkoła, super wykładowcy, super podejście do słuchaczy. Atmosfera przyjaźni i zrozumienia, kadra zawsze chętna do pomocy. Polecam bardzo serdecznie!
Michał Bukowiński
Michał Bukowiński
2022-01-20
Bardzo dobre miejsce super nauczyciele dobre podejście do słuchacza wszystkiego można się nauczyć zarówno teoretycznie jak i praktycznie wykładowcy super dobrze tłumaczący materiał w sposób przyswajalny i rozumiejący Polecam szkołę wszystkim ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
Agnieszka Misztal
Agnieszka Misztal
2022-01-19
Świetna kadra. Super atmosfera. Polecam 😊
Agnieszka Badziak
Agnieszka Badziak
2022-01-19
Super szkoła. Pełen profesjonalizm, sale są dobrze wyposażone. W razie jakichkolwiek pytań czy problemów Panie dyrektorki pomagają. Bardzo polecam.
Iwona Kopciewicz
Iwona Kopciewicz
2022-01-19
Rewelacja pod każdym względem! Kadra wspaniała, świetna atmosfera, indywidualne podejście do słuchacza, super kontakt ze szkołą. Dla mnie numer 1! WOW jesteście dowodem na to, że szkoła może być super !!! Reszta może tylko brać z Was przykład. Brawo!
Agata Smykla
Agata Smykla
2022-01-19
Wspaniala szkola, wspaniala kadra😃 panie bardzo mile i pomocne. Napewno będę miło wspominać i polecać (chetnie sama jeszcze tam wrócę 😁) dziekuje za wszystko❣️
Edyta Dębska
Edyta Dębska
2022-01-19
WOW Edukacja=WOOOW SZKOŁA, Profesjonalizm w pełnym wydaniu, Obie Panie dyrektor zawsze na pierwszej linii do pomocy i wsparcia, nauczyciele cudowni, wyrozumiali, wierzący w słuchacza. Zaangażowanie 100%, wydajność 100%,atmosfera 100%. POLECAM💥💥💥💥💥💥
Wanda Hordejuk
Wanda Hordejuk
2022-01-19
Super szkoła nauczycie bardzo pomocni polecam wszystkim